Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Bhutan

Butan Satılık Emlak

Bhutan, Doğu Himalayalar'da bir Budist krallıktır ve manastırları, kaleleri (veya dzong) ve subtropikal ovalardan dik dağlara ve vadilerine kadar uzanan muhteşem manzaralarıyla ünlüdür. 7326 m yüksekliğindeki Jomolhari gibi Himalaya zirveleri, trekking severler için popüler bir destinasyondur. Kaplan'ın Tana'sı olarak da bilinen Paro Taktsang Manastırı, Paros vadisinin ormanındaki bir dağın kenarından taşarak inşa edilmiştir.

Butan, Tibet (Çin) ile kuzeye ve Hindistan ile güneye sınırlar.

Thimphu, adını verdiği bölgenin başkenti ve en kalabalık Bhutan şehridir. Ülkenin orta-batı kesiminde yer almaktadır. Raidāk'un oluşturduğu vadinin batı kesiminde kuzey-güney doğrultusunda inşa edilen şehir, rakım tarafından dünyanın üçüncü başkentidir.

Thimphu ve Bhutan'daki birkaç büyük kasabada kiralık evler sıkıntısı yaşanıyor, aynı zamanda Bhutan'da satılık mülk eksikliği de yaşanıyor. Bunun sebebi istihdamın artmasıdır ve 20 Dzongkhaks'tan insanların Thimphu, Pheuntsholing, Gelephu vb. Yerlere göç ettiğini görmüşlerdir.

İlk olarak, Thimphu kasabasında kiralık konaklama bulmak kolay değil. Babesa (güney), Taba (kuzey) ve diğer sınır alanları gibi alanlarda şans daha iyidir.

Butan'da satılık emlakla ilgileniyorsanız, bu bir tane satın almak için iyi bir an olabilir, çünkü Butan'daki konaklama endüstrisi, özellikle Kaplan Yuvası, güzel Dzong'un, muhteşem vadilerin çılgın manzaraları ve kolay erişilebilirlik nedeniyle ders dışı.

 

Butan'da satılık bir mülk satın almak istiyorsanız, Paro birçok nedenden dolayı yaşamak için en iyi şehirdir: Uluslararası havaalanına erişim, şehir içinde ve çevresinde çok sayıda kaliteli otel ve restoran, Thimphu'ya daha yakın, büyük gelişme turizm ve ilgili endüstriler için ve küçük ölçekli / ev sahibi ve kendi kendini sürdüren işletmeler için girişimcilik patlaması.

Bhutan'da satılık bir mülkü taşımak ve satın almak istiyorsanız, şimdi doğru dönem.

  •  
    Butan'a taşınıyorum. Genişler ve Butan'da yaşar.

      Dünyanın en düşündürücü ülkelerini analiz etmeye devam ettiğimizde, huzur ve rahatlık içinde yeniden tahsis edilebiliyorsa, kelimenin tam anlamıyla türünün eşsiz bir gerçeği ile büyülendik. Manastırlar, kaleler ve nefes kesici manzaralar gibi geçmişin muhteşem izlerini barındıran dünyaca ünl ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 4913

Satilik 3 Yatak Odası, Bhutan, Thimphu, Thimphu, center

796,136.00TRY
Satilik
3 Yatak Odası

166 m²
Ev, beyaz eşya, perde, salon ve yatak odası mobilyaları dahil tamamen mobilyalı olarak satılıyor. Mülkiyet boyalı bir yüzeye sahip ve inşaat Haziran 2...
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB